SMARŽĪGĀ MĀRSMILGA + CIEDRS - Tribal Soul vīraku kociņi 15g

SMARŽĪGĀ MĀRSMILGA + CIEDRS - Tribal Soul vīraku kociņi 15g
Modelis: TS6810
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,20€
Bez nodokļa: 1,82€
Daudzums:  

Tribal Soul SMARŽĪGĀ MĀRSMILGA + CIEDRS vīraka kociņi.

Smaržīgā mārsmilga un ciedrs ir divi no galvenajiem augiem, kurus Amerikas pirmiedzīvotāji lietoja kopā ar salviju un tabaku. Smaržīgā mārsmilga ir svētie mātes Zemes mati, parasti pīti trīs pavedienos. Kad sažāvēta, pīne tiek sadedzināta lūgšanas vai gara attīrīšanas ceremonijas sākumā. Ciedrs, sveķains aromātiskais koks, tiek izmantots arī attīrīšanas un dziedināšanas rituāliem. Ziemeļamerikas pamatiedzīvotāji lūgšanas laikā sadedzina ciedru, un tiek teikts, ka tā dūmi piesaista labo garu un novērš negatīvās enerģijas. Smaržīgās mārsmilgas vaniļai līdzīgais aromāts šajās nūjiņās apvienojas ar ciedra saldo zālaugu smaržu, lai aizsargātu, attīrītu un radītu pozitivitāti.

Skaisti iesaiņoti izvelkamā kastītē, vīraka kociņi ietīti brūnā papīra maisiņā, sasieti ar džutas aukliņu un dekorēts ar košu spalviņu.

Iepakojumā: 15g ** Šie kociņi tiek izgatavoti pēc svara, kociņu daudzums vienā paciņā var atšķirties. Vienā paciņā ir aptuveni 10–12 kociņi **

Lietošana: ievietojiet vīraka smaržkociņu turētājā, aizdedzieniet un ļaujiet tam 5-10 sekundes padegt. Kad kociņš sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un novietojiet uz ugunsdrošas virsmas. Izbaudiet burvīgu austrumniecisko parfīma vilinošo aromātu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Roku darbs, dabīgas izejvielas.

Izcelsmes valsts: Bangalora, Indija.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci SMARŽĪGĀ MĀRSMILGA + CIEDRS - Tribal Soul vīraku kociņi 15g?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: