Noor vīraku kociņi OUD RUBY 15g

Noor vīraku kociņi OUD RUBY 15g
Modelis: RB7190
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,50€
Bez nodokļa: 2,07€
Daudzums:  

Noor Oud vīraku smaržkociņu kolekcija ir ielūgums atklāt Austrumnieciskā aromāta burvību. Oud ir ārkārtīgi reta un vērtīga eļļa, kas atrodama agarkokā. Viena no dārgākajām smaržu sastāvdaļām pasaulē, ko bieži raksturo kā “šķidro zeltu”, to augsti vērtē par ļoti aromātisko un bagātīgo smaržu, silto saldumu, kas sajaukts ar koksnes, dūmu, dzīvnieciskajām un balzamiko notīm. 

Noor vīraku kolekcijas OUD RUBY aromātu veido: Oud, rožu absolūta, ģerānijas, īrisa un ogu aromātu notis. Dramatisks, juteklisks un samtains aromāts.

Lietošana: ievietojiet vīraka smaržkociņu turētājā, aizdedzieniet un ļaujiet tam 5-10 sekundes padegt. Kad kociņš sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un novietojiet uz ugunsdrošas virsmas. Izbaudiet burvīgu austrumniecisko parfīma vilinošo aromātu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Roku darbs, dabīgas izejvielas.

Izcelsmes valsts: Bangalora, Indija.

Iepakojumā: 15g (9-10 kociņi)

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Noor vīraku kociņi OUD RUBY 15g?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: