Tribal Soul Baltā Kopala vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)

Tribal Soul Baltā Kopala vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)
Modelis: 617275
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,50€
Bez nodokļa: 2,07€
Daudzums:  

Baltā kopala atpakaļplūsmas lielie vīraku konusi. Izgatavots ar rokām Indijā. Bērnu darbs preces tapšanā nav izmantots, dabisks, draudzīgs vegāniem. Ilgs degšanas laiks, apm. 40-60 minūtes.

Kopals ir viens no sveķiem, kas iegūts no "Bursera" ģimenes kokiem. Pirms tūkstošiem gadu maiji un acteki Meksikā un Centrālamerikā Kopalu uzskatīja par svētu sveķi. Maiji to mēdza piedāvāt Dieviem kā vienu no vērtīgākajām lietām kopā ar tabaku un kakao. Kopals joprojām tiek izmantots šamaņu ceremonijās enerģētiskai aizsardzībai, upurēšanai, šķīstīšanai un attīrīšanai. Lielisks vīraks pozitīvu pārmaiņu veikšanai. Kopalam piemīt bagātīga salda, priežu smarža, kas rada mieru un harmoniju.

Lietošana: turiet konusu vienā rokā, šķiltavu - otrā rokā. Nolieciet konusu uz sāniem un 5-10 sekundes dedziniet konusa smailo galu. Kad tas sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un uzlieciet konusu uz pretplūsmas vīraka turētāja (NAV IEKĻAUTS). Izbaudiet lejupejošo dūmu plūsmu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Izcelsmes valsts: rokām darināts Indijā.

Iepakojumā: 10 gab lielie konusi.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Tribal Soul Baltā Kopala vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: