Tribal Soul White Sage+Lavender vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)

Tribal Soul White Sage+Lavender vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)
Modelis: 617961
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,50€
Bez nodokļa: 2,07€
Daudzums:  

Baltā salvija + Lavanda atpakaļplūsmas lielie vīraku konusi. Izgatavots ar rokām Indijā. Bērnu darbs preces tapšanā nav izmantots, dabisks, draudzīgs vegāniem. Ilgs degšanas laiks, apm. 40-60 minūtes.

Indiāņi tūkstošiem gadu balto salviju (Salvia apiana) ir uzskatījuši par svētu, un ar kvēpināšanas paņēmienu to izmanto, lai padzītu sliktu enerģiju, attīrītu personas un vietas. Lavanda, kas ir plaši pazīstama ar ārstnieciskajām īpašībām, kā arī aizsardzības un tīrīšanas spējām, simbolizē tīrību un šķīstumu. Tā darbojas, lai nomierinātu cilvēkus, atjaunojot emocionālo līdzsvaru. Tā arī atver sirds čakru un piesaista mīlošu enerģiju. Svaigais zemes baltās salvijas aromāts un saldā zālaugu lavanda apvienojas šajos konusos, lai iegūtu ļoti aromātisku pieredzi, radot mierīgu, harmonisku atmosfēru un ļaujot vieglāk relaksēties.

Lietošana: turiet konusu vienā rokā, šķiltavu - otrā rokā. Nolieciet konusu uz sāniem un 5-10 sekundes dedziniet konusa smailo galu. Kad tas sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un uzlieciet konusu uz pretplūsmas vīraka turētāja (NAV IEKĻAUTS). Izbaudiet lejupejošo dūmu plūsmu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Izcelsmes valsts: rokām darināts Indijā.

Iepakojumā: 10 gab lielie konusi.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Tribal Soul White Sage+Lavender vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: