Žadeīts skaldīts - nekalibrēti vidēja izmēra plakani akmeņi 10kg

Žadeīts skaldīts - nekalibrēti vidēja izmēra plakani akmeņi 10kg
Žadeīts skaldīts - nekalibrēti vidēja izmēra plakani akmeņi 10kg Žadeīts skaldīts - nekalibrēti vidēja izmēra plakani akmeņi 10kg
Modelis: ZNKM
Pieejamība: Nav pieejams
Cena: 45,00€
Bez nodokļa: 37,19€
Daudzums:   Nav pieejams

Iepakojums: kartona kaste, ietilpība 10kg. Uz kastes ražotāja drošības hologramma. Katrā kastē ražotāja izsniegta preces pase - garantijas talons - ar pilnu fiziski-ķīmisko akmens raksturojumu (krievu valodā).

Akmens frakcija: nenoteikta. Akmens izmērs ir dažāds un svārstīgs, akmeņi neregulāras formas, var būt dažādos biezumos, sākot no 2 cm plāksnes. Nekalibrētais akmens tādēļ arī ir tik lēts, ka tas ir "salasīts" no dažādu žadeīta frakciju un izstrādājumu pārpalikumiem.

Pirms akmens lietošanas, iesakām to nomazgāt ar tīru ūdeni, lai noskalotu putekļus, kas veidojušies akmens apstrādes procesā!

Cena norādīta par iepakojumu ar 10kg žadeīta akmeņu.

UZMANIETIES NO PAKAĻDARINĀJUMA!

 

Skaldīts žadeīts - ļoti izturīgs pusdārgakmens, kam piemīt liela siltumietilpība un termiskā stabilitāte!

Līdz ar tā augsto kalpošanas laiku, izmantojot jebkura tipa pirtīs un saunās, žadeīts tiek cienīts par savām ārstnieciskajām īpašībām. Karstam akmenim nonākot saskarē ar ūdeni, izveidojas tvaiks bagātināts ar metasilīcijskābi. Pērtuvēs, kurās tiek izmantots žadeīts, notiek tādi pozitīvi procesi kā - ādas atjaunināšana, šlaku izvadīšana no organisma, normalizējas urīnizvadsistēmas darbība, nostiprinās nervu un sirds asinsvadu sistēmas darbība, uzlabojas vīriešu potence, kā arī notiek organisma bagātināšana ar dažādiem mikroelementiem, kurus sasilšanas laikā izdala žadeīts.

Vienlaicīgi ar ārstniecisko procesu, žadeīts uzlabo kopējo telpas auru, attīrot to, neizstarojot nekādas kaitīgas vielas. Salīdzinot ar visparastākajiem upes akmeņiem, kas ir bieži sastopami pirtīs, žadeīts satur teju 0% radiāciju.

 

 

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Žadeīts skaldīts - nekalibrēti vidēja izmēra plakani akmeņi 10kg?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: