Akmens pirtīm Talkohlorīts / Ziepjakmens skaldīts (20kg)

Akmens pirtīm Talkohlorīts / Ziepjakmens skaldīts (20kg)
Akmens pirtīm Talkohlorīts / Ziepjakmens skaldīts (20kg)
Modelis: TalkSk
Pieejamība: Pieejams
Cena: 10,50€ 9,00€
Bez nodokļa: 7,44€
Daudzums:  

!!! TRAKĀ CENA !!!

Talkohlorīts / Ziepakmens - metamorfiskas izcelsmes kalnu iezis. Tiek izmantots kā ugunsizturīgs materiāls krāsnīs ar temperatūru 1200⁰С - 1600⁰С, kas nozīmīgi pārsniedz parasto temperatūru akmeņu novietnē pirts krāsnī. Talka masas daļa 40-50%, magnezīta 40-50%, piemaisījums (hlorīds, serpentenīts) sastāda 5-8%.

Talkohlorīts / Ziepakmens ir veidojies termisko slodžu un augsta spiediena apstākļos, tādēļ tas iztur vairāk ka 500 "uguns-ūdens" ciklus, neplaisā un nenoārdās. Uzkrāto siltumu tas atdod ilgi un vienmērīgi. Talkohlorīts ir ekoloģiski tīrs akmens, no tā izgatavo arī traukus ēdiena pagatavošanai un pasniegšanai. Talkohlorīta / Ziepakmens izstrādājumi labi saglabā gan siltumu, gan aukstumu. 

Pētījumi ir atklājuši, ka cilvēka izstarotā siltuma viļņu garums sakrīt ar talkohlorīta / ziepakmens viļņu garumu, tādēļ izstarotais siltums no akmens šķiet samtaini maigs un atslābinošs. Tāpat silta akmens starojums veicina D vitamīna izstrādāšanos cilvēka organismā. D vitamīns ir nepieciešams, lai stiprinātu kaulu audus un paaugstinātu cilvēka organisma imunitāti. Talkohlorīts / Ziepakmens sekmē augšējo elpošanas orgānu slimību ārstēšanu.

Galvenie fiziskie rādītāji:

Krāsa - balts, pelēks visos toņos līdz melnam

Blīvums 2750 kg/m3

Siltumietilpība 0,98 kJ/kg*⁰С

Spiediena izturība 25-100 MPa

Siltuma izplešanās koeficients 10(10-6/K)

Cena par iepakojumu 20 kg. Akmeņu frakcija no +60 mm līdz 150 mm!

Vidējais kalpošanas laiks 3.5gadi. Piemērots pirtīs ar atklātu uguni. Uguns iedarbības rezultātā talkohlorītam izveidojas apvalks, kas pasargā to no sabrukšanas un sadalīšanās. Izmantojot akmeni parastajās pirtīs, akmeņi regulāri (vismaz reizi sezonā) ir jāpārbauda, jānomazgā un jāiztīra no krāsns tur uzkrājušās talka nogulsnes. 

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Akmens pirtīm Talkohlorīts / Ziepjakmens skaldīts (20kg)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: