Himalaju sāls montāžas līme (1.5 kg)

Himalaju sāls montāžas līme (1.5 kg)
Modelis: HSL
Pieejamība: Pieejams
Cena: 12,00€
Bez nodokļa: 9,92€
Daudzums:  

Karstuma un mitruma noturīga montāžas līme Himalaju sālij.

Svars: 1.5kg

Cena par iepakojumu (spainīti) 1.5kg

Montāžas līme ir rozā krāsas pasta, kurai nav smaržas, nav toksiska, nedegoša. Līmes pasta sastāv no ekoloģiski tīriem materiāliem, kas nerada draudus cilvēka veselībai. Pieder minerālu līmju grupai. Līmes pastas blīvums 1,84-1,87 g/сm3 robežās. Ugunsizturība ne zemāka par 1350⁰С. Atkarībā no līmes kārtas biezuma, tās pilnīgas sacietēšanas laiks ir no 24-72 stundām.

Termo-mitrum noturīga montāžas līme gatava lietošanai! NEDRĪKST ATJAUKT AR ŪDENI VAI CITIEM ŠĶĪDINĀTĀJIEM!

Līmējamās virsmas sagatavošana.

Notīrīt līmējamās virsmas no putekļiem, eļļainiem traipiem un taukiem. Līmējamajām virsmām ir jābūt pilnīgi sausām.

Lietošanas pamācība.

1. Līme tiek izmantota himalaju sāls bloku montāžai telpās ar paaugstinātu temperatūru (pirtīs, saunās). Līme tiek uzklāta sausās telpās ar punktu klāšanas tehniku, kas ļauj samazināt līmes patēriņu līdz 250g uz m2.

2. Līme tiek uzklāta ar robotas špakteļlāpsiņas palīdzību uz vienas no salīmējamajām virsmām. Laiks, kas nepieciešams pilnīgai līmes nožūšanai, ir atkarīgs no līmes slāņa biezuma. Virsmu izlīdzināšana tiek panākta, klājot līmi vairākās kārtās, katru kārtu pilnībā izžāvējot, līmes biezumam nevajadzētu pārsniegt 6mm. Līmes žūšanas laikā nepieļaut ūdens nokļūšanu uz līmes vai līmējamās virsmas.

Iepakojums, pārvadāšana un uzglabāšana.

Himalaju sāls montāžas līme tiek piegādāta plastikāta tarā (spainītī) ar kopējo masu 1,5 kg. Līmi drīkst uzglabāt neapkurināmās noliktavas telpās. Ja līme ir bijusi sasalusi, pirms lietošanas tai ir jāļauj uzsilt līdz vismaz +5⁰С. SASALŠANA NEIETEKMĒ LĪMES ĪPAŠĪBAS. Pirms lietošanas pasta ir kārtīgi jāsamaisa ar spainītī esošo šķidrumu. 

Piesardzības pasākumi.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Līme nav paredzēta bērniem. Gadījumā, ja pasta nokļūst acīs, tās kārtīgi jāizskalo ar tekošu ūdeni.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Himalaju sāls montāžas līme (1.5 kg)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: