Žadeīts slīpēts - MINI akmeņi olīši 10kg

Žadeīts slīpēts - MINI akmeņi olīši 10kg
Žadeīts slīpēts - MINI akmeņi olīši 10kg Žadeīts slīpēts - MINI akmeņi olīši 10kg
Modelis: ZMiniS
Pieejamība: Pieejams
Cena: 30,00€
Bez nodokļa: 24,79€

Papildu izvēles:


* Žadeīts MINI:Daudzums:  

Slīpētie mini akmeņi pirtīm un saunām. Iepakojums kartona kaste ar 10 kg akmeņu. Kalibrēts pēc izmēriem S, M, L. 

Mini S - ideāli piemēroti kā dekoratīvie akmenīši akvārijiem, baseinam, floristikā, pirtī piebērt sietu vai kā filtrs ūdens traukam. Izmērs 2-3 cm. Akmentiņi ir slīpēti, dažādas formas, plakanīgi. Cena 30,00 EUR/10kg.

Mini M - ideāli piemēroti sietam ap skursteni, sablīvēsies ciešāk kā skaldītais akmens. Piemēroti dekoratīvajiem uzbērumiem, akvārijiem un ūdens traukiem ūdens attīrīšanai. Izmērs 3-5cm. Akmeņi slīpēti, dažādas formas, plakanīgi. Cena 55,00 EUR/10kg.

Mini L - akmens izmērs pietiekami liels, lai to izmantotu nelielu pirts krāšņu izklāšanai, ideāli piemērots mazām elektriskām krāsniņām, kā arī virsējam slānim spraugu aizvēršanai. Savu dažādo formu dēļ, cena krietni demokrātiskāka par slīpēto žadeītu elites klases iepakojumā spaiņos. Cena par kartona kasti ar 10kg akmeņu 70,00 EUR/10kg. 

Neskatoties uz savu nelielo izmēru un dažādo formu, šis ir tas pats žadeīts nav zaudējis savas ārstnieciskās īpašības, fiziskās un ķīmiskās īpašības!

Vienlaicīgi ar ārstniecisko procesu, žadeīts uzlabo kopējo telpas auru, attīrot to, neizstarojot nekādas kaitīgas vielas. Salīdzinot ar visparastākajiem upes akmeņiem, kas ir bieži sastopami pirtīs, žadeīts satur teju 0% radiāciju.

Pirms akmens lietošanas, iesakām to nomazgāt ar tīru ūdeni, lai noskalotu putekļus, kas veidojušies akmens apstrādes procesā!

Cena norādīta par iepakojumu ar 10kg žadeīta olīšu.

 

UZMANIETIES NO PAKAĻDARINĀJUMA!

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Žadeīts slīpēts - MINI akmeņi olīši 10kg?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums:

SSL Certificate