Aromalampas un difuzeri

Aromalampas un difuzeri
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Akmens Aromalampa "Stikla kvadrāts" (x1)
Indonēzijas smilšakmens aromalampa piemērota gan ēteriskajām eļļām, gan aromātiskajam vaskam. Ērti lietojams ar noņemamu korpusa daļu. Skaists stiklojuma raksts. Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegū&scaron..
15,90€
Bez nodokļa: 13,14€
Aromalampa "Ķīnas tematika"  (x1)
Izvēlies vienu no četrām Ķīnas tematikas aromalampiņām tējas svecītei ar trauciņu ūdenim un ēteriskajai eļļai vai ņem visu komplektu!  Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lieto&scar..
4,00€
Bez nodokļa: 3,31€
Aromalampa "Pūce"  (x1)
Izvēlies vienu no trim pūces figūriņas aromalampiņām tējas svecītei ar trauciņu ūdenim un ēteriskajai eļļai vai ņem visu komplektu!  Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lieto&scaron..
5,90€
Bez nodokļa: 4,88€
Aromalampa "Zilonis"  (x1)
Izvēlies vienu no piecām aromalampiņām tējas svecītei ar trauciņu ūdenim un ēteriskajai eļļai vai ņem visu ziloņu komplektu!  Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lietošanas l..
2,80€
Bez nodokļa: 2,31€
Nav pieejams
Ēterisko eļļu difuzors - gaisa mitrinātājs ar aromātu Aroma Difuzors Elegance
Ultraskaņas gaisa mitrinātājs - aroma difuzors Klasika. Ar ultraskaņas viļņu palīdzību tiek "iekustināts" ūdens, kas kopā ar ēterisko eļļu iztvaiko, veidojot vēsas miglas strūkliņu. - Tvertnes tilpums 300ml - LED gaisma - 7gab - darbojas ar USB vadu (garums 100 cm) - Automātiska izslēgšanās, kad beidzas ūdens - Taimeris uz 1, 3 un 6h. Augstums: 10.5 cm, diametrs: 13.5 cm, svars 224 g Ēteriskās eļļas nopērkamas atsevišķi.    ..
23,70€
Bez nodokļa: 19,59€
Nav pieejams
Ēterisko eļļu difuzors - gaisa mitrinātājs ar aromātu Aroma Difuzors Klasika
Ultraskaņas gaisa mitrinātājs - aroma difuzors Klasika. Ar ultraskaņas viļņu palīdzību tiek "iekustināts" ūdens, kas kopā ar ēterisko eļļu iztvaiko, veidojot vēsas miglas strūkliņu. - Tvertnes tilpums 120ml - LED gaisma - 7gab - darbojas ar USB vadu (garums 100 cm) - Automātiska izslēgšanās, kad beidzas ūdens Augstums: 19 cm, diametrs: 9 cm, svars 167 g Ēteriskās eļļas nopērkamas atsevišķi.    ..
16,50€
Bez nodokļa: 13,64€
Nav pieejams
Ēterisko eļļu difuzors - gaisa mitrinātājs ar aromātu Aroma Difuzors Olis
Ultraskaņas gaisa mitrinātājs - aroma difuzors Klasika. Ar ultraskaņas viļņu palīdzību tiek "iekustināts" ūdens, kas kopā ar ēterisko eļļu iztvaiko, veidojot vēsas miglas strūkliņu. - Tvertnes tilpums 400ml - LED gaisma - 7gab - darbojas ar USB vadu (garums 100 cm) - Automātiska izslēgšanās, kad beidzas ūdens - Taimeris uz 1, 3 un 6h. Augstums: 9.5 cm, diametrs: 13.5 cm, svars 330 g Ēteriskās eļļas nopērkamas atsevišķi.    ..
33,90€
Bez nodokļa: 28,02€
Nav pieejams
Ēterisko eļļu iztvaicēšanas trauks - dabīgais akmens (x1)
Ēterisko eļļu iztvaicēšanas trauks - dabīgais akmens. Materiāls - talkohlorīts. Iztvaicēšanas atveres - 1 Lietošana - Vispirms novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā un ļaut tam uzsilt. Atverē iepilināt 2-3 pilienus ēteriskās eļļas, pieliet nedaudz ūdeni un novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā. Akmens traukam uzsilstot, ēterisko eļļu aromāts piepilda telpu. Pirms lietošanas akmens trauks kārt..
13,00€
Bez nodokļa: 10,74€
Nav pieejams
Ēterisko eļļu iztvaicēšanas trauks - lielais (x1)
Ēterisko eļļu iztvaicēšanas trauks - lielais. Materiāls - talkohlorīts. Izmērs: 80x60x60mm. Iztvaicēšanas atveres - 2 Lietošana - Vispirms novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā un ļaut tam uzsilt. Atverē iepilināt 2-3 pilienus ēteriskās eļļas, pieliet nedaudz ūdeni un novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā. Akmens traukam uzsilstot, ēterisko eļļu aromāts piepilda telpu. Pirms lietošanas akm..
5,40€
Bez nodokļa: 4,46€
Nav pieejams
Ēterisko eļļu iztvaicēšanas trauks - mazais (x1)
Ēterisko eļļu iztvaicēšanas trauks - mazais. Materiāls - talkohlorīts. Izmērs: 50x50x50mm. Iztvaicēšanas atveres - 1 Lietošana - Vispirms novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā un ļaut tam uzsilt. Atverē iepilināt 2-3 pilienus ēteriskās eļļas, pieliet nedaudz ūdeni un novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā. Akmens traukam uzsilstot, ēterisko eļļu aromāts piepilda telpu. Pirms lietošanas akme..
5,00€
Bez nodokļa: 4,13€
Pirts aromāta trauks ar 3 caurumiem (x1)
Pirts aromātu iztvaicēšanas trauks ar 3 caurumiem ēteriskajām eļļām un/vai Himalaju sālij. Materiāls - dabīgais akmens talkohlorīts/ziepakmens. Lietošana - Vispirms novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā un ļaut tam uzsilt. Atverē iepilināt 2-3 pilienus ēteriskās eļļas, pieliet nedaudz ūdeni un novietot akmens iztvaicēšanas trauku tiešā siltuma tuvumā (uz akmeņiem). Akmens traukam uzsilstot, ēterisko eļļu aromāts piepilda telpu. ..
15,00€
Bez nodokļa: 12,40€
Nav pieejams
Ziepakmens Aromalampa ar rakstu AA
Dabīgā Indijas ziepakmens aromalampa ar noņemamu ūdens trauku, Dabīga akmens krāsa ar grebtu rakstu (roku darbs). Izmērs - augstums 9.5cm, dia 7.5cm. Katras lampiņas krāsa var atšķirties no attēlā norādītās. Attēlam ir ilustratīva nozīme, lai parādītu rakstu. Aromalampu krāsas sākot no gaišas līdz rozīgai, var būt arī krāsaina vai vienkrāsaina lampa. Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ē..
10,90€
Bez nodokļa: 9,01€
Nav pieejams
Ziepakmens Aromalampa ar rakstu AB
Dabīgā Indijas ziepakmens aromalampa ar noņemamu ūdens trauku, Dabīga akmens krāsa ar grebtu rozes rakstu (roku darbs). Izmērs - augstums 9.5cm, dia 7.5cm. Katras lampiņas krāsa var atšķirties no attēlā norādītās. Attēlam ir ilustratīva nozīme, lai parādītu rakstu. Aromalampu krāsas sākot no gaišas līdz rozīgai, var būt arī krāsaina vai vienkrāsaina lampa. Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un no..
10,90€
Bez nodokļa: 9,01€
Nav pieejams
Ziepakmens Aromalampa ar rakstu AС
Dabīgā Indijas ziepakmens aromalampa ar noņemamu ūdens trauku, Dabīga akmens krāsa ar grebtu lapas rakstu (roku darbs). Izmērs - augstums 9.5cm, dia 7.5cm. Katras lampiņas krāsa var atšķirties no attēlā norādītās. Attēlam ir ilustratīva nozīme, lai parādītu rakstu. Aromalampu krāsas sākot no gaišas līdz rozīgai, var būt arī krāsaina vai vienkrāsaina lampa. Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un no..
10,90€
Bez nodokļa: 9,01€
Nav pieejams
Ziepakmens Aromalampa melna ar ziedu rakstu (x1)
Dabīgā Indijas ziepakmens aromalampa ar noņemamu ūdens trauku, melna ar krāsainu ziedu rakstu (roku darbs). Izmērs - augstums 11.5cm, dia 9cm. Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lieto&s..
16,29€
Bez nodokļa: 13,46€
Nav pieejams
Ziepakmens Aromalampa melna ar ziedu rakstu B
Dabīgā Indijas ziepakmens aromalampa ar noņemamu ūdens trauku, melna ar krāsainu ziedu rakstu (roku darbs). Izmērs - augstums 10cm, dia 7.5cm. Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lieto&s..
10,90€
Bez nodokļa: 9,01€
Nav pieejams