Ēteriskās eļļas

Ēteriskās eļļas

Uzmanību! Visas uzņēmuma piedāvātās ēteriskās eļļas ir 100% dabīgas un tīras ēteriskās eļļas, ja vien nav norādīts citādi. Ēterisko eļļu apraksti, iedarbība un norādes par to lietošanu, kas norādītas mūsu mājas lapā, ir informatīvi. Ēteriskās eļļas NAV medikamenti un to lietošana neaizstāj medikamentu lietošanu un mūsdienu medicīnisko ārstēšanu. Pirms ēterisko eļļu lietošanas IR jāpārbauda to individuālā iedarbība. Grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērniņu ar krūti, ieteicams konsultēties ar savu ārstējošo ārstu par ēterisko eļļu lietošanu aromaterapijā vai kosmetaloģijā. Īpaša piesardzība jāievēro, lietotot ēteriskās eļļas tiešā kontaktā ar bērniem līdz 6, dažos gadījumos līdz 10 gadu vecumam!

Visas mūsu piedāvātās tīrās ēteriskās eļļas un 5% ēterisko eļļu šķīdumi ir IFRA sertificētas!

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Apelsīna ēteriskā eļļa (Citrus sinensis) - 10ml
100% dabīga un tīra saldā apelsīna (Citrus Sinensis) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Šī ēteriskā eļļa visvairāk pazīstama ar savu brīnišķīgo, pacilājošo un nomierinošo aromātu. Šo eļļu var vienkārši dēvēt par "laimīgo eļļu". Lietota aromaterapijā, tā var līdzēt nervu spriedzes mazināšanā, skumju kliedēšanā, kā arī uzlabot telpā valdošo aromātu. Veicina normālas imūnsistēmas darbību. Augļu svaigs, vieg..
2,50€
Bez nodokļa: 2,07€
Ārstnieciskā Rozmarīna ēteriskā eļļa (Rosmarinus Officinalis) - 10ml
100% dabīga un tīra ārstnieciskā rozmarīna (Rosmarinus Officinalis) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļas: ziedošie zari Iegūšanas veids: Tvaika destilācija Parfīms: Vidējās nots eļļa Čakras: 2, 4, 5 un 6. Ēteriskā eļļa ļauj taukainai ādai izskatīties veselīgai, regulējot tauku dziedzeru darbību, savelkot un attīrot poras, novēršot taukaino spīdumu un melnos punktus; samazina izsitumus uz problemātiskās ādas, izlīdzina izciļņus un i..
3,20€
Bez nodokļa: 2,64€
Bergamotes ēteriskā eļļa (Citrus Bergamia) - 10ml
100% dabīga un tīra Bergamotes FCF* (Citrus Bergamia) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē.  Bergamotes ēteriskā eļļa ir dzesējoša un atsvaidzinoša ar ļoti plašu pielietojumu. Tai ir patīkami svaigs un pacilājošs, sulīgi salds aromāts. Bergamotes aromāts ir pazīstams ar spēju palīdzēt uzlabot domāšanu un mazināt uztraukuma sajūtu, it īpaši skumju un sēru laikā. Bergamotes ēteriskā eļļa ir maigs līdzeklis ādas kop&scaron..
3,40€
Bez nodokļa: 2,81€
ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) ēteriskā eļļa - 10ml
100% dabīgu un tīru ēterisko eļļu maisījums ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) tumši brūna stikla pudelītē ar pipeti ērtai lietošanai. Pudelītē iepildīti 10ml.  Sastāvs: Rozmarīna (Rosemary Officinalis), Eikalipta (Eucalyptus Globulus), Citrona (Citrus Limon), Krustnagliņas (Eugenia Caryphyllata), Kanēļa (Cinnamomum zeylanicum) ēteriskās eļļas. ČETRU ZAGĻU ēteriskā eļļa ir visvairāk pasaulē pārdotais ēterisko eļļu maisījums. To aromāts atšķiras niansēs, taču pamata sastāv..
12,00€
Bez nodokļa: 9,92€
ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) ēteriskā eļļa - 5ml
100% dabīgu un tīru ēterisko eļļu maisījums ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) tumši brūna stikla pudelītē ar pipeti ērtai lietošanai. Pudelītē iepildīti 5ml.  Sastāvs: Rozmarīna (Rosemary Officinalis), Eikalipta (Eucalyptus Globulus), Citrona (Citrus Limon), Krustnagliņas (Eugenia Caryphyllata), Kanēļa (Cinnamomum zeylanicum) ēteriskās eļļas. ČETRU ZAGĻU ēteriskā eļļa ir visvairāk pasaulē pārdotais ēterisko eļļu maisījums. To aromāts atšķiras niansēs, taču pamata sastāvā..
6,50€
Bez nodokļa: 5,37€
Cipreses ēteriskā eļļa (Cupressus Sempervirens) - 10ml
100% dabīga un tīra cipreses (Cupressus Sempervirens) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļas: skujas un zari Iegūšanas veids: Tvaika destilācija Izcelsmes valsts: Spānija Parfīms: Vidējās nots eļļa Čakras: 4, 6 un 7. Cipreses eļļai ir svaigs, tīrs zālaugu aromāts, nedaudz pikants, ar vieglu mūžzaļo koku aromātu. Šī eļļa ir iecienīta daudzo terapeitisko īpašību dēļ. Cipreses ēterisko eļļu var izmantot, lai atbalstītu veselīgu elpo&..
3,85€
Bez nodokļa: 3,18€
Citrona ēteriskā eļļa (Citrus Limon) - 10ml
Augstākās kvalitātes 100% dabīga un tīra citrona ēteriskā eļļa (Citrus Limon) tumši brūnā 10 ml stikla pudelē. Izcelsmes valsts: Itālija Izmantotās daļas: Augļu mizas Ražošanas metode: auksta spiešana Aromāts: spēcīgi svaigs tradicionālais citrona aromāts; Krāsa: no gaiši dzeltenas līdz dziļi dzeltenai. Smaržas: galvenā nots Kosmētiskā pielietošana - rūpējas par vājiem matiem, novērš blaugznas; nodrošina efektīvu roku ādas kop&sc..
2,70€
Bez nodokļa: 2,23€
Citrona tējas koka ēteriskā eļļa (Leptospermum Petersonii) - 10ml
100% dabīga un tīra Citrona tējas koka (Leptospermum Petersonii) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē.  Auga daļa: lapas Iegūšanas veids: Tvaika destilācija Ēteriskās eļļas pielietojums: vispārējā apātija, telpas aromatizēšana, kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis Ēteriskās eļļas īpašības: uzmundrinoša, stimulējoša Ēteriskās eļļas izejvielu iegūšanas vieta: Austrālija NB! Nelietot bērniem jaunākiem par 2 gadi..
4,50€
Bez nodokļa: 3,72€
Citronellas ēteriskā eļļa (Cymbopogon Nardus) - 10ml
Augstākās kvalitātes 100% dabīga un tīra Citronellas ēteriskā eļļa (Cymbopogon Nardus) tumši brūnā 10 ml stikla pudelē. Izcelsmes valsts: Java Izmantotās daļas: žāvētas lapas Ražošanas metode: tvaika destilācija Aromāts: citrusaugļu, nedaudz augļu, svaigs un salds aromāts, kas labi sajaucas ar citrusaugļu, ziedu, zālaugu un koku ēteriskajām eļļām; Krāsa: caurspīdīga; Parfīmam: galvenā nots. NB! Par eļļas lietošanu grūtniecības laikā konsultējieties ar ..
3,90€
Bez nodokļa: 3,22€
Eikalipta ēteriskā eļļa (Eucalyptus Globulus) - 10ml
100% dabīga un tīra eikalipta (Eucalyptus Globulus) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Platlapu eikapilta ēteriskā viena no viszināmākajām ēteriskajām eļļām pasaulē un visizplatītākā pēc pielietojuma elpceļu slimību gadījumos. Efektīvi palīdz pie muskuļu un locītavu sāpēm, kas saistītas ar sporta traumām un vecuma izraisītām problēmām, stimulē asinsriti un sasilda ķermeni. N.B. Bērniem vecumā līdz 6 gadiem lietot tikai difuzeros/aromalampās, uz ādas tikai 0.5% šķīdu..
3,40€
Bez nodokļa: 2,81€
Greipfrūta ēteriskā eļļa (Citrus Paradisi) - 10ml
100% dabīga un tīra greipfrūta (Citrus Paradisi) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Šī ēteriskā eļļa visvairāk pazīstama ar unikālo aromātu, kurš spēj mazināt stresu, palielināt enerģiju, uzlabot garastāvokli kā arī stimulēt asinsriti un uzlabot gremošanas procesus. Eļļai piemīt saldrs, sulīgi svaigs citrusa aromāts. Labi jaucas kopā ar citronellas, koriandra sēklu, egļu, ģerānijas, jasmīna, kadiķogu, neroli un rūgtā apelsīna ēteriskajām eļļām. Brīdinājum..
3,60€
Bez nodokļa: 2,98€
IESNĀM STOP! ēterisko eļļu maisījums 10ml
100% dabīgu un tīru ēterisko eļļu maisījums IESNĀM STOP! tumši brūna stikla pudelītē. Pudelītē iepildīti 10ml.  Sastāvs: Apelsīna (Citrus Sinensis), Eikalipta (Eucalyptus Globulus), Piparmētras (Mentha Piperita), Tējas koka (Melaleuca Alternifolia), Ģerānijas (Pelargonium Graveolens) un Kampara (Cinnamomum Camphora) ēteriskās eļļas. Kā lietot: mūsu piedāvātais "Iesnām STOP!" ēterisko eļļu maisījums ir tīrs un nešķaidīts. Tas pildīts pudelītēs ar pipeti. Ēterisk..
5,90€
Bez nodokļa: 4,88€
Ilang-Ilang I ēteriskā eļļa (Cananga Odorata) - 10ml
100% dabīga un tīra Ilang-Ilang 1.šķiras (Cananga Odorata) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļa: Ziedi; Iegūšanas veids: Tvaika destilācija. Ēteriskās eļļas iegūšanas process ilgst vairāk nekā 20 stundas ar secīgu atsevišķu frakciju izvēli: EKSTRA - īsa destilācija līdz 1 stundai (raža līdz 0,3%); I pakāpe “galvenā” - otrā frakcija līdz 3 destilācijas stundām ar ražu 0,3%; II un III pakāpe ir atlikušā destilācijas l..
6,30€
Bez nodokļa: 5,21€
Ilang-Ilang III ēteriskā eļļa (Cananga Odorata) - 10ml
100% dabīga un tīra Ilang-Ilang III pakāpes (Cananga Odorata) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļa: Ziedi; Iegūšanas veids: Tvaika destilācija. Ēteriskās eļļas iegūšanas process ilgst vairāk nekā 20 stundas ar secīgu atsevišķu frakciju izvēli: EKSTRA - īsa destilācija līdz 1 stundai (raža līdz 0,3%); I pakāpe “galvenā” - otrā frakcija līdz 3 destilācijas stundām ar ražu 0,3%; II un III pakāpe ir atlikušā destilācijas laika..
4,90€
Bez nodokļa: 4,05€
Izopa ēteriskā eļļa (Hyssopus Officinalis) - 10ml
100% dabīga un tīra Izopa (Hyssopus Officinalis) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē.  Auga daļa: Lapas un ziedoši ziedi Iegūšanas veids: Tvaika destilācija NB! Nelietot bērniem jaunākiem par 2 gadiem! Grūtniecības laikā konsultēties ar ārstējošo ārstu par eļļas lietošanu. Ēteriskās eļļas pielietojums: saaukstēšanās, vidussauss iekasuma gadījumā, gremošanas traucējumiem, asinsspiediena svārstībām, brūču, sasitumu un āda..
11,20€
Bez nodokļa: 9,26€
Koriandra ēteriskā eļļa (Coriandum Sativum) - 10ml
100% dabīga un tīra koriandra sēklu (Coriandum Sativum) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļa: Sēklas; Iegūšanas veids: Tvaika destilācija.  Aromāts - vidēji spēcīgs, salds, piparīgs, nedaudz pēc augļiem. Parfimērijā - augšējā nots. Labi jaucas ar muskatsalvijas, bergamotes, egles, neroli, rūgtā apelsīna, rožu, kurkumas, saldā apelsīna un citrona ētersikajām eļļām. Pielietojums - Koriandra sēklu ēteriskā eļļa ir smaržīga, eksotiska eļļa, ..
4,50€
Bez nodokļa: 3,72€
Lavandas ēteriskā eļļa (Lavandula Angustifolia) - 10ml
100% dabīga un tīra lavandas (Lavandula Angustifolia) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Universāla ēteriskā eļļa ar ļoti plašu pielietojumu kosmētikā un aromaterapijā - antiseptiskas, relaksējošas, atjaunojošas, nomierinošas īpašības. Tīrs ziedu aromāts. Var izmantot arī bērniem. N.B. Grūtniecības laikā pirms ēteriskās eļļas lietošanas konsultējaties ar savu ārstējošo ārstu!  Auga daļa - ziedgalviņas; iegū&scar..
3,50€
Bez nodokļa: 2,89€
Lezvejas (May Chang) ēteriskā eļļa (Litsea Cubeba) - 10ml
100% dabīga un tīra lezvejas - May Chang (Litsea Cubeba) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļas: augļi Iegūšanas veids: Tvaika destilācija Aromāts: svaigs, spēcīgs citrona aromāts ar augļu un garšvielu piedevu. Parfīms: augšējās nots eļļa Čakras: 4. May Chang ēteriskajai eļļai piemīt atsvaidzinoša, stimulējoša un pacilājoša iedarbība, kas padara to par ideālu noguruma un letarģisku psiholoģisko stāvokļu mazinā..
3,50€
Bez nodokļa: 2,89€
Majorāns savvaļas ēteriskā eļļa (Thymus Mastichina) - 10ml
100% dabīga un tīra Spānijas savvaļas majorāna (Thymus Mastichina) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļa: lapas un ziedošās auga daļas; Iegūšanas veids: Tvaika destilācija.  Iedarbojas uz čakrām Nr. 3, 4 un 6. Aromāts - salīdzinot ar saldo majorānu, spāņu majorāna aromāts ir spēcīgāks, pikantāks ar zālaugu un kampara aromātu. Spēcīgs medicīnisks aromāts. Parfimērijā - vidējā nots. Labi jaucas ar greipfrūta, citronzāles un rozmarīna ētersi..
4,70€
Bez nodokļa: 3,88€
Mandarīna ēteriskā eļļa (Citrus Reticulata) - 10ml
Augstākās kvalitātes 100% dabīga un tīra mandarīnu ēteriskā eļļa (Citrus Reticulata) tumši brūnā stikla pudelē ar tilpumu 10 ml. Aromāts - izteikts un intensīvs ar augļu saldumu un patīkamu rūgtumu. Krāsa - dzelteni oranža Izmantotās daļas: Augļu mizas Ražošanas metode: auksti spiesta eļļa Smaržas: galvenā nots Kosmētiskais efekts - neaizstājams taukainai un novecojošai ādai, savelk poras, nodrošina ādas elastību, samazina sejas grumbu dziļumu, izlīdzin..
3,20€
Bez nodokļa: 2,64€
Piparmētras ēteriskā eļļa (Mentha Piperita) - 10ml
100% dabīga un tīra pirparmētras (Mentha Piperita) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Indijas izcelsmes piparmētras ēteriskā eļļa ir izmantota gadsimtiem ilgi savu atjaunojošo īpašību dēļ. Tai piemīt spēcīgs, svaigs aromāts. Smarža uzmundrina, sniedz enerģiju un modrību, atsvaidzinoša un stimulējoša, nomierinoša. Ar savu atvēsinošo iedarbību, lieliski piemērota locītavu un muskuļu, kā arī galvas sāpēm. N.B. Bērniem vecumā līdz 3 ga..
3,60€
Bez nodokļa: 2,98€
Priedes ēteriskā eļļa (Pinus Sylvestris) - 10ml
100% dabīga un tīra priežu skuju (Pinus Sylvestris) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Priedes ēteriskā eļļa ir īpaši pazīstamas ar spēju palīdzēt uzturēt veselīgus elpoceļus. Pievienojot kādai bāzes eļļai, tā sasilda un nomierina nogurušuss muskuļus un palīdz uzlabot asinsriti. Pievienots tīrīšanas līdzekļiem vai aromalampā, tas ienes Jūsu mājās svaigu meža smaržu. Tā ir lieliska alternatīva eikalipta ēteriskās eļļas lietošanai, kā arī ideāli piem..
3,00€
Bez nodokļa: 2,48€
Rozes ēteriskā eļļa (Rosa Centifolia) 5% vīnogu kauliņu eļļā - 10ml
100% dabīga un tīra Rozes (Rosa Centifolia) ēteriskās eļļas 5% šķīdums vīnogu kauliņu eļļā tumši brūnā 10ml stikla pudelītē.  Auga daļas: Ziedlapiņas - viena no dārgākajām ēteriskajām eļļām pasaulē. Lai iegūtu 1kg ētera, nepieciešams 4 tonnas rožu ziedlapiņu! Iegūšanas veids: Tvaika destilācija Izcelsmes valsts: Maroka Parfīms: Vidējās nots eļļa Iedarbojas uz čakru Nr: 4 Rozes ēteriskā eļļa ir izteikti sievišķīga eļļa. Tā atver sirds čakr..
7,00€
Bez nodokļa: 5,79€
Tējas koka ēteriskā eļļa (Melaleuca Alternifolia) - 10ml
100% dabīga un tīra Tējas koka (Melaleuca Alternifolia) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Tējas koka ēteriskā eļļa ir viena no populārākajām ēteriskajām eļļām pamatota iemesla dēļ. To izmanto visā pasaulē daudziem mērķiem - gan kā gaisa aromatizētāju un atsvaidzinātāju, gan kā lielisku līdzekli pret sēnīšu slimībām. Tējas koka eļļai piemīt  ir zaļš, ārstniecisks, koksnes aromāts, un tas ir brīnišķīgs papildinājums dabīgajiem mājas tīrīšanas u..
4,00€
Bez nodokļa: 3,31€
ZIEMASSVĒTKU GARŠA ēterisko eļļu maisījums - 5ml
100% dabīgu un tīru ēterisko eļļu maisījums ZIEMASSVĒTKU GARŠA tumši brūna stikla pudelītē. Pudelītē iepildīti 5ml.  Sastāvs: Apelsīna (Citrus Sinensis), Krustnagliņas (Eugenia Caryphyllata), Kanēļa (Cinnamomum zeylanicum), Kasijas (Cinnamon Cassia) ēteriskās eļļas. Mūsu ēterisko eļļu maisījums "Ziemassvētku garša" ne tikai ienesīs svētku sajūtu un smaržu Jūsu mājās, bet arī sniegs terapētisku efektu. Maisījuma sastāvā esošās dabīgās ēteriskās eļļ..
4,90€
Bez nodokļa: 4,05€
Zvaigžņu anīsa ēteriskā eļļa (Illicium Verum) - 10ml
100% dabīga un tīra Zvaigžņu anīsa (Illicium Verum) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Auga daļas: zvaigžņu augļi Iegūšanas veids: Tvaika destilācija Anīss maigi nomierina kairinātu un iekaisušu ādu; tam piemīt antiseptiskas īpašības, veicina mazu brūču un griezumu sadzīšanu. Psihoemocionāla iedarbība Palīdz atgūties no stresa apstākļiem, mazina stresu, uzlabo miega kvalitāti; afrodiziaks, paver jaunas iespējas juteklības jomā. Sa..
2,90€
Bez nodokļa: 2,40€
Ēteriskā eļļa "Dižegle" 10ml (x1)
Dabiskā dižegles skuju ēteriskā eļļa (Abies Sibirica) stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs: Botanika ..
2,70€
Bez nodokļa: 2,23€
Ēteriskā eļļa "Ģerānija" 10ml (x1)
Ģerānijas 100% ēteriskā eļļa ražotāja iepakojumā brūnā stikla pudelītē  ar tilpumu 10ml. Ēteriskā eļļa bagātina kosmētiku, lai rūpētos par jebkura veida ādu, īpaši ieteicama sausai, jutīgai, problemātiskai ādai; ir atjaunojoša iedarbība, atjaunojas šūnas, uzlabo sejas ādu; novērš izsitumus, pūtītes, mazina ādas kairinājumu un lobīšanos; piemīt augstas reģeneratīvās spējas, palīdz ar apdegumiem un apsaldējumiem, dziedē brūces; ir spēcīgs pretcelulīta efe..
4,15€
Bez nodokļa: 3,43€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Kadiķis" 10ml (x1)
Kadiķa ēteriskā eļļa. Labs līdzeklis nemiera un depresijas mazināšanai. Nomierinošs aromāts, kas veicina labu miegu.  Kā kosmētiskais līdzeklis piemērots taukainai ādai. Lietošana: Aromaterapija - 3 līdz 5 pilieni eļļas aromalampā uz katriem 15m2; Kosmētiskie līdzekļi -  1 līdz 2 pilieni uz 1 tjk bāzes eļļas; Maskas - 2 līdz 3 pilieni uz 2 tjk bāzes eļļas; Pirts un sauna - 10 pilieni eļļas sajaukt ar 50-100mm ūdens uz katriem 15m2. Telpu uzk..
2,90€
Bez nodokļa: 2,40€
Ēteriskā eļļa 100% "Himalaju Ciedrs" 10ml (x1)
Himalaju Ciedra 100% ēteriskā eļļa ražotāja iepakojumā brūnā stikla pudelītē  ar tilpumu 10ml. Ēteriskajai eļļai ir atjaunojoša iedarbība, tā izlīdzina mazās sejas grumbiņas, palielina tonusu un elastību; ļauj taukainai ādai izskatīties tīrai un veselīgai, samazinot ādas poras, normalizējot tauku dziedzeru darbu; dziedē griezumus, brūces, abscesus, plaisas ādā, tai piemīt baktericīdas un dezinficējošas īpašības; lieto kā dabisku palīglīdzekli pret dermatītu, ekzēmu, ..
3,15€
Bez nodokļa: 2,60€
Ingvera ēteriskā eļļa (Zingiber Officinale) 10ml
100% dabīga un tīra Ingvera (Zingiber Officinale) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē.  Ingvera eļļai ir daudz terapeitisko īpašību. To lieto lūzumu ārstēšanā, nomierinot reimatisma, artrīta un karbunkulu radītas sāpes. Tas palīdz pret paģirām, kustību slimībām, saaukstēšanos, gripu, klepu, sinusītu, kakla sāpēm, ādas sāpēm, caureju, kolikām, krampjiem, drebuļiem un drudzi. Lietojot aromadifuzerā, šī eļļa palīz cīnīties ar vientulību un depre..
6,70€
Bez nodokļa: 5,54€
Kanēļa ēteriskā eļļa (Cinnamomum (Ceylon) Zeylanicum) 10ml
Augstākās kvalitātes 100% dabīga un tīra kanēļa ēteriskā eļļa (Cinnamomum Zeylanicum - Ceylon Cinnamon) tumši brūnā 10 ml stikla pudelē. Izcelsmes valsts: Šrilanka Izmantotās daļas: Lapas un zari Ražošanas metode: tvaika destilācija Aromāts: spēcīga, silta, pikanta smarža, kaut kur starp krustnagliņu un kanēli; Krāsa: dzidri dzeltena vai oranža. Smaržas: no pamata līdz vidus notij. Terapētiskā iedarbība - kanēļa eļļa ir nomierinoša, sildo&scaron..
3,50€
Bez nodokļa: 2,89€
Koka plauktiņš eļļu pudelītēm (x1)
Neliels koka plauktiņš četrām eļļas pudelītēm - vienmēr pa rokai un pārskatāmi! Eļļas nopērkamas atsevišķi. Cena par gab.     ..
4,00€
Bez nodokļa: 3,31€
Krūzmētras ēteriskā eļļa (Mentha Spicata) 10ml
100% dabīga un tīra Krūzmētras (Mentha Spicata) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē. Krūzmētras ēteriskā eļļa ir ļoti daudzfunkcionāla un to izmanto, lai mazinātu ādas problēmas, galvassāpes, sliktu dūšu, vemšanu, elpošanas problēmas un saaukstēšanās simptomus. Krūzmētra ir brīnišķīga, bērniem droša, eļļa no piparmētru ģimenes. Atšķaidīta bāzes eļļā un uzklāta uz vēdera, tā var palīdzēt mazināt nepatīkamo smagumu kuņģī un vēde..
3,20€
Bez nodokļa: 2,64€
Vetivērija ēteriskā eļļa (Vetiveria Zizanioides) 10ml
100% dabīga un tīra Vetivēra (Vetiveria Zizanioides) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē.  Vetivērija ir sakņu eļļa, kas ir pārpildīta ar ārstnieciskām īpašībām. Šī eļļa ir zināma ar savu spēju veicināt relaksāciju un līdzsvaru. Ļoti izplatīts ir lietot Vetivērijas eļļu pirms gulētiešanas, lai palīdzētu nomierināt prātu. Šai eļļai ir ļoti spēcīgs zemes, koksnes un dūmu aromāts, bet tai pat laikā tā ir patīkama jutekļiem. Vetivērijas eļļu..
9,75€
Bez nodokļa: 8,06€