Akmens terapijai

Akmens terapijai

Akmens terapija - sena masāžas metode, kad masāžas laikā tiek izmantoti silti un auksti akmeņi. Akmeņi tiek uzsildīti līdz 50 - 60 grādu temperatūrai pēc Celsija skalas. Karsto akmeņu ietekmē, tiek uzlabota ādas spēja uzņemt skābekli, tiek noņemts muskuļu saspringums un nogurums. Tas viss tiek sasniegts daudz ātrāk un pamatīgāk nekā ar tradicionālās masāžas tehniku. Ar akmens terapijas palīdzību ir iespējams uzlabot arī vispārējās figūras aprises. 

Karsto akmens masāža - sens Austrumu ārstniecības veids, kas noņem stresu, saspringumu un nogurumu, mazina depresiju. Masāžas ietekmē paplašinās kapilārie asinsvadi, uzlabojas vielmaiņa, uzlabojas asinsrite, kas veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, nostiprinās imunitāte un vispārējā nervu sistēma, uzlabojas sirdsdarbība. Masāžas rezultātā tiek neitralizēta negatīvā enerģija, līdzsvarojas enerģijas plūsma, iestājas ķermeņa un gara harmonija. Karsto akmens masāža noņem hroniskas muguras un kakla sāpes, palīdz muskuļiem atslābināties un atbrīvoties no šlakām un toksīniem, kā arī noņem hipertonusu. Procedūra palīdz normalizēt ūdens balansu ādā.

Masāža ar žadeīta akmeņiem - žadeīta akmens sastāvā ir vairāk kā 60 dažādu Mendeļejeva tabulas elementu un daudz dažādu minerālu. Uzkarsējot akmeni, tiek panākta ķīmisko elementu aktivizācija, kas vēl vairāk pastiprina masāžas efektu. Žadeīta akmeņos esošais ceolīts un analcīms saskarē ar ādu veicina atmirušo audu atdalīšanu, atjauno ādas šūnas, liekot tām funkcionēt daudz efektīvāk!

Akmens terapija nav ieteicama, ja Jums ir konstatēts augsts asinsspiediens, iekaisušas ādas slimības, diabēts, vaļējas brūces vai čūlas, grūtniecība!

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz www.jadeite.lv obligāta.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Komplekts no 27 žadeīta akmeņiem
Komplekts sastāv no: 7 akmeņi (vidēja izmēra, slīpēti) mugurai un sēžamvietai; 1 liels akmens krustiem; 2 lieli slīpēti akmeņi pēdām; 3 plakani, pulēti, vidēja izmēra akmeņi sejai; 8 maza izmēra, pulēti akmeņi lietošanai starp pirkstiem; 5 lieli, plakani, pulēti akmeņi mugurkaulam; 1 slīpēts akmens (vidējs/liels) anticelulīta masāžām (vēderam, sēžamvietai un kājām). Šis akmens terapijas komplekts ir ideāli piemērots kā profesionāļiem, tā arī lietošanai..
350,00€ 250,00€
Bez nodokļa: 206,61€
SSL Certificate