Ilang-Ilang III ēteriskā eļļa (Cananga Odorata) - 10ml

Ilang-Ilang III ēteriskā eļļa (Cananga Odorata) - 10ml
Modelis: EO017
Pieejamība: Pieejams
Cena: 4,90€
Bez nodokļa: 4,05€
Daudzums:  

100% dabīga un tīra Ilang-Ilang III pakāpes (Cananga Odorata) ēteriskā eļļa tumši brūna 10ml stikla pudelītē.

Auga daļa: Ziedi;

Iegūšanas veids: Tvaika destilācija. Ēteriskās eļļas iegūšanas process ilgst vairāk nekā 20 stundas ar secīgu atsevišķu frakciju izvēli: EKSTRA - īsa destilācija līdz 1 stundai (raža līdz 0,3%); I pakāpe “galvenā” - otrā frakcija līdz 3 destilācijas stundām ar ražu 0,3%; II un III pakāpe ir atlikušā destilācijas laika daļa (katra līdz 5-8 stundām). Visas ēteriskās eļļas destilācijas pakāpes ir dabīgas, taču tām ir atšķirīgas cenas, jo atšķiras "aromāta koncentrāts". Ekstra un I pakāpes eļļām ir raksturīgs ļoti spēcīgs (ļoti) un smalks aromāts, augsts esteru un fenolu saturs, tos galvenokārt izmanto parfīma un smaržu izgatavošanā. II un III pakāpe satur daudz izititerpēna savienojumu, tāpēc tiem ir vājāks aromāts un šīm eļļām ir daudz plašāks pielietojums kosmetoloģijā un aromaterapijā.

Aromāts - salds, eksotisks, ziedu un viegli pikants aromāts; tai ir jutekliskas, nomierinošas un dziļi relaksējošas īpašības, kas paaugstina emocionālo omu un veicina pašpārliecinātības un viegluma sajūtu; dabisks antidepresants sievietēm. Parfimērijā - pamata nots. Labi jaucas ar lavandas, muskatsalvijas, bergamotes, pačūlijas un citrona ētersikajām eļļām.

Pielietojums - tā kā šī ir sildošā eļļa, tad sasilda, nomierina un līdzsvaro psihoemocionālo stāvokli. Ir zināms, ka eļļa ir lieliski piemērota gan taukainai, gan sausai ādai. Tas ir arī afrodiziaks. 

Recepte! Pagatavo antistresa ēterisko eļļu maisījumu - 4 pilieni lavandas, 4 pilieni muskatsalvijas, 2 pilieni ilang-ilang ēteriskās eļļas. 

Ēteriskās eļļas izejvielu iegūšanas vieta: Komoru salas

NB! Lietojiet uzmanīgi, jo eļļas ļoti spēcīgais aromāts var izraisīt galvassāpes un nelabumu.

 

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Ilang-Ilang III ēteriskā eļļa (Cananga Odorata) - 10ml?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: