BALTĀ SALVIJA + PALO SANTO - Tribal Soul vīraku kociņi 15g

BALTĀ SALVIJA + PALO SANTO - Tribal Soul vīraku kociņi 15g
Modelis: TS6773
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,20€
Bez nodokļa: 1,82€
Daudzums:  

Tribal Soul BALTĀ SALVIJA + PALO SANTO vīraka kociņi.

Simtiem gadu BALTĀ SALVIJA tiek uzskatīta par svētu, attīrošu augu. Iedzimtie amerikāņi aizsāka tradīciju attīrīšanas ceremonijās un dziedināšanas sesiju laikā sadedzināt sausās saišķos sasietās lapas, lai attīrītu vietu vai cilvēku no visiem ļaunajiem gariem vai negatīvajām enerģijām.
Palo Santo gadsimtiem ilgi ir bijusi Dienvidamerikas kultūras sastāvdaļa. Šo savvaļas koka koksni no Amazones lietus mežiem tradicionāli sadedzināja inki un šamaņi garīgai un enerģijas attīrīšanai un dziedināšanai. Baltās salvijas zemes aromāta un Palo Santo nomierinošās balzamikas smaržas kombinācija nodrošina perfektu vidi meditācijai.

Skaisti iesaiņoti izvelkamā kastītē, vīraka kociņi ietīti brūnā papīra maisiņā, sasieti ar džutas aukliņu un dekorēts ar košu spalviņu.

Iepakojumā: 15g ** Šie kociņi tiek izgatavoti pēc svara, kociņu daudzums vienā paciņā var atšķirties. Vienā paciņā ir aptuveni 10–12 kociņi **

Lietošana: ievietojiet vīraka smaržkociņu turētājā, aizdedzieniet un ļaujiet tam 5-10 sekundes padegt. Kad kociņš sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un novietojiet uz ugunsdrošas virsmas. Izbaudiet burvīgu austrumniecisko parfīma vilinošo aromātu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Roku darbs, dabīgas izejvielas.

Izcelsmes valsts: Bangalora, Indija.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci BALTĀ SALVIJA + PALO SANTO - Tribal Soul vīraku kociņi 15g?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: