Tribal Soul White Sage+Palo Santo vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)

Tribal Soul White Sage+Palo Santo vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)
Modelis: 617947
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,50€
Bez nodokļa: 2,07€
Daudzums:  

Baltā salvija + Palo Santo atpakaļplūsmas lielie vīraku konusi. Izgatavots ar rokām Indijā. Bērnu darbs preces tapšanā nav izmantots, dabisks, draudzīgs vegāniem. Ilgs degšanas laiks, apm. 40-60 minūtes.

Simtiem gadu Baltā salvija (Salvia apiana) tiek uzskatīta par svētu, attīrošu augu. Indiāņi iesāka tradīciju sadedzināt tās sausās saišķu lapas savās attīrīšanas ceremonijās un dziedināšanas sesijās, lai attīrītu telpu vai cilvēku no visiem ļaunajiem gariem vai negatīvajām enerģijām. Palo Santo ("Svētais koks") gadsimtiem ilgi ir bijis Dienvidamerikas kultūras sastāvdaļa. Šī savvaļas koka koksni no Amazones lietus mežiem tradicionāli sadedzināja inki un šamaņi garīgai attīrīšanai, enerģijas attīrīšanai un dziedināšanai. Baltās salvijas zemes aromāta un Palo Santo nomierinošā balzamiko aromāta kombinācija nodrošina perfektu vidi meditācijai.

Lietošana: turiet konusu vienā rokā, šķiltavu - otrā rokā. Nolieciet konusu uz sāniem un 5-10 sekundes dedziniet konusa smailo galu. Kad tas sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un uzlieciet konusu uz pretplūsmas vīraka turētāja (NAV IEKĻAUTS). Izbaudiet lejupejošo dūmu plūsmu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Izcelsmes valsts: rokām darināts Indijā.

Iepakojumā: 10 gab lielie konusi.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Tribal Soul White Sage+Palo Santo vīraku konuss ar krītošu dūmu (10gab/iep)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: