BALTAIS KOPĀLS - Tribal Soul vīraku kociņi 15g

BALTAIS KOPĀLS - Tribal Soul vīraku kociņi 15g
Modelis: TS4755
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,20€
Bez nodokļa: 1,82€
Daudzums:  

Tribal Soul BALTĀ KOPĀLA vīraka kociņi.

Pirms tūkstošiem gadu Maiji un Acteki Meksikā un Centrālamerikā kopālu uzskatīja par svētu sveķi. Maiji mēdza piedāvāt kopāla sveķus dieviem kā vienu no vērtīgākajām lietām kopā ar tabaku un kakao. Kopāls joprojām tiek izmantots šamaņu ceremonijās enerģētiskai aizsardzībai, upurēšanai, šķīstīšanai un attīrīšanai. Šie ir lieliski vīraku kociņi pozitīvu izmaiņu veikšanai. Baltajam kopālam ir bagātīga salda, priežu smarža, kas rada mieru un harmoniju.Skaisti iesaiņoti izvelkamā kastītē, vīraka kociņi ietīti brūnā papīra maisiņā, sasieti ar džutas aukliņu un dekorēts ar košu spalviņu.

Iepakojumā: 15g ** Šie kociņi tiek izgatavoti pēc svara, kociņu daudzums vienā paciņā var atšķirties. Vienā paciņā ir aptuveni 10–12 kociņi **

Lietošana: ievietojiet vīraka smaržkociņu turētājā, aizdedzieniet un ļaujiet tam 5-10 sekundes padegt. Kad kociņš sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un novietojiet uz ugunsdrošas virsmas. Izbaudiet burvīgu austrumniecisko parfīma vilinošo aromātu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Roku darbs, dabīgas izejvielas.

Izcelsmes valsts: Bangalora, Indija.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci BALTAIS KOPĀLS - Tribal Soul vīraku kociņi 15g?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: