Akmens pirtīm Ziepjakmens kubiņi noapaļoti (20kg)

Akmens pirtīm Ziepjakmens kubiņi noapaļoti (20kg)
Modelis: TalkKUBS
Pieejamība: Pieejams
Cena: 25,00€
Bez nodokļa: 20,66€
Daudzums:  

Noapaļota kuba dažāda izmēra akmeņi. Izmērs 30-60mm.

Talkohlorīts / Ziepjakmens - metamorfiskas izcelsmes kalnu iezis. Tiek izmantots kā ugunsizturīgs materiāls krāsnīs ar temperatūru 1200⁰С - 1600⁰С, kas nozīmīgi pārsniedz parasto temperatūru akmeņu novietnē pirts krāsnī. Talka masas daļa 40-50%, magnezīta 40-50%, piemaisījums (hlorīds, serpentenīts) sastāda 5-8%.

Ziepjakmens ir veidojies termisko slodžu un augsta spiediena apstākļos, tādēļ tas iztur vairāk ka 500 "uguns-ūdens" ciklus, neplaisā un nenoārdās. Uzkrāto siltumu tas atdod ilgi un vienmērīgi. Talkohlorīts ir ekoloģiski tīrs akmens, no tā izgatavo arī traukus ēdiena pagatavošanai un pasniegšanai. Talkohlorīta / Ziepjakmens izstrādājumi labi saglabā gan siltumu, gan aukstumu. 

Pētījumi ir atklājuši, ka cilvēka izstarotā siltuma viļņu garums sakrīt ar talkohlorīta / ziepakmens viļņu garumu, tādēļ izstarotais siltums no akmens šķiet samtaini maigs un atslābinošs. Tāpat silta akmens starojums veicina D vitamīna izstrādāšanos cilvēka organismā. D vitamīns ir nepieciešams, lai stiprinātu kaulu audus un paaugstinātu cilvēka organisma imunitāti. Talkohlorīts / Ziepjakmens sekmē augšējo elpošanas orgānu slimību ārstēšanu.

Galvenie fiziskie rādītāji: Krāsa - balts, pelēks visos toņos līdz melnam; Blīvums 2750 kg/m3; Siltumietilpība 0,98 kJ/kg*⁰С

Spiediena izturība 25-100 MPa; Siltuma izplešanās koeficients 10(10-6/K)

Cena par iepakojumu 20 kg. Akmeņu frakcija no +30 mm līdz 60 mm!

Izmantojot akmeni pirtīs, akmeņi regulāri (vismaz reizi gadā) ir jāpārbauda, jānomazgā un jāiztīra krāsns. 

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Akmens pirtīm Ziepjakmens kubiņi noapaļoti (20kg)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: