Aromaterapija

Aromaterapija
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Aromalampa "Ķīnas tematika"  (x1)
Izvēlies vienu no četrām Ķīnas tematikas aromalampiņām tējas svecītei ar trauciņu ūdenim un ēteriskajai eļļai vai ņem visu komplektu!  Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lieto&scar..
4,00€
Bez nodokļa: 3,31€
Aromalampa "Pūce"  (x1)
Izvēlies vienu no trim pūces figūriņas aromalampiņām tējas svecītei ar trauciņu ūdenim un ēteriskajai eļļai vai ņem visu komplektu!  Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lieto&scaron..
5,90€
Bez nodokļa: 4,88€
Aromalampa "Zilonis"  (x1)
Izvēlies vienu no piecām aromalampiņām tējas svecītei ar trauciņu ūdenim un ēteriskajai eļļai vai ņem visu ziloņu komplektu!  Aizdegtu tējas svecīti ievieto aromalampiņas iekšienē, kur sveces liesma uzsilda trauciņā esošo ūdeni un notiek ēteriskās eļļas aromāta izplatīšanās telpā.  Lietošana - piepildīt trauciņu ar ūdeni un iepilināt 1-2 pilienus vienas vai vairāku ēterisko eļļu sajaukumu vēlamā aromāta iegūšanai. Aromalampas lietošanas l..
2,80€
Bez nodokļa: 2,31€
Burkānu sēklu ēteriskā eļļa 5ml (x1)
Burkānu sēklu ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 5ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
4,90€
Bez nodokļa: 4,05€
Ēteriskā eļļa "Anīss" 10ml (x1)
Anīsa 100% ēteriskā eļļa 10ml ražotāja tumši brūna stikla pudelītē. Anīss maigi nomierina kairinātu un iekaisušu ādu; tam piemīt antiseptiskas īpašības, veicina mazu brūču un griezumu sadzīšanu. Psihoemocionāla iedarbība Palīdz atgūties no stresa apstākļiem, mazina stresu, uzlabo miega kvalitāti; afrodiziaks, paver jaunas iespējas juteklības jomā. Sadzīves vajadzībām Anīsa ēteriskajai eļļai ir atbaidoša iedarbība, tā palīdz cīņā pret odiem, utīm,..
2,70€
Bez nodokļa: 2,23€
Ēteriskā eļļa "Baziliks" 10ml (x1)
Bazilika 100% ēteriskā eļļa 10ml ražotāja tumši brūna stikla pudelītē. Kosmētiskais efekts - baziliks labvēlīgi ietekmē taukainas ādas stāvokli, regulējot sebuma veidošanos, sašaurinot poras un atsvaidzinot ādu. Psihoemocionāla darbība - novērš pārslodzes un nervu izsīkuma izpausmes; uzlabo miega kvalitāti. Sadzīvei - ir atbaidoša iedarbība pret odiem un mušiņām, mazina kairinājumu un niezi pēc kukaiņu kodumiem. Izejvielas izcelsmes valsts: V..
3,10€
Bez nodokļa: 2,56€
Ēteriskā eļļa "Bergamots" 10ml (x1)
Dabiskā bergamota ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Palīdz sasniegt labus panakumus garīgā darbā, viegli pārvarēt grūtības. Neitralizē pūļa agresīvo enerģiju. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
2,90€
Bez nodokļa: 2,40€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Ciprese" 10ml (x1)
Dabiskā cipreses ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cipreses eļļa aizsargā pret nelabvēļiem. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
3,20€
Bez nodokļa: 2,64€
Ēteriskā eļļa "Citronella" 10ml (x1)
Dabiskā citronellas ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
2,90€
Bez nodokļa: 2,40€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Citrons" 10ml (x1)
100% citrona ēteriskā eļļa. Iegūts no svaiga citrona koka augļu mizas augšējā slāņa. Kosmētiskā darbība - rūpējas par vājiem matiem, novērš blaugznas; nodrošina efektīvu roku ādas kopšanu, stiprina trauslus, slāņojošos nagus, noņem dzeltenumu uz nagu plāksnes. Psihoemocionāla darbība - stimulē un tonizē nervu sistēmu, palīdz mazināt stresa apstākļus, noņem depresiju. Sadzīvei - dabisks repelents, atbaida odus un kodes; aromatizē gaisu, novērš ne..
2,00€
Bez nodokļa: 1,65€
Ēteriskā eļļa "Damaskas roze" 10ml (x1)
Dabiskā Damaskas rozes ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
19,40€
Bez nodokļa: 16,03€
Ēteriskā eļļa "Damaskas roze" 5ml (x1)
Dabiskā Damaskas rozes ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 5ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
12,00€
Bez nodokļa: 9,92€
Ēteriskā eļļa "Dižegle" 10ml (x1)
Dabiskā dižegles skuju ēteriskā eļļa (Abies Sibirica) stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs: Botanika ..
2,45€
Bez nodokļa: 2,03€
Ēteriskā eļļa "Eikalipts" 10ml (x1)
Dabiskā ēteriskā eikaliptu eļļa. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. ..
2,40€
Bez nodokļa: 1,98€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Elemi" 5ml (x1)
Dabiskā elemi ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 5ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
3,50€
Bez nodokļa: 2,89€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Galbanum" 5ml (x1)
Dabiskā galbanum ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 5ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
4,00€
Bez nodokļa: 3,31€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Ģerānija" 10ml (x1)
Dabiskā ģerānijas ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Novērš pašiznīcināšanās mehānismus, nepilnvērtības kompleksus un atkarību no citu viedokļiem. Palīdz atgūties pēc nepatīkamas tikšanās. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
3,50€
Bez nodokļa: 2,89€
Ēteriskā eļļa "Greipfrūts" 10ml (x1)
Dabiskā greipfrūta ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Atbrīvo no nepamatotas augstprātības, atjauno spējas objektīvi novērtēt apkārtējo attieksmi. Palīdz sasniegt labus panākumus, pateicoties pastiprinātai psihoanalīzes spējai.  Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
3,00€
Bez nodokļa: 2,48€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Ilang-ilang" 10ml (x1)
Dabiskā Ilang-ilang ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
3,90€
Bez nodokļa: 3,22€
Ēteriskā eļļa "Indijas ingvers" 5ml (x1)
Dabiskā Indijas ingvera ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
2,70€
Bez nodokļa: 2,23€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Indijas Vetivērija" 10ml (x1)
Dabiskā Indijas Vetivērijas ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
8,50€
Bez nodokļa: 7,02€
Ēteriskā eļļa "Ingvers" 10ml (x1)
Dabiskā ingvera ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
3,39€
Bez nodokļa: 2,80€
Ēteriskā eļļa "Jasmīns" 10ml (x1)
Dabiskā jasmīna ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
6,50€
Bez nodokļa: 5,37€
Ēteriskā eļļa "Kadiķis" 10ml (x1)
Kadiķa ēteriskā eļļa. Labs līdzeklis nemiera un depresijas mazināšanai. Nomierinošs aromāts, kas veicina labu miegu.  Kā kosmētiskais līdzeklis piemērots taukainai ādai. Lietošana: Aromaterapija - 3 līdz 5 pilieni eļļas aromalampā uz katriem 15m2; Kosmētiskie līdzekļi -  1 līdz 2 pilieni uz 1 tjk bāzes eļļas; Maskas - 2 līdz 3 pilieni uz 2 tjk bāzes eļļas; Pirts un sauna - 10 pilieni eļļas sajaukt ar 50-100mm ūdens uz katriem 15m2. Telpu uzk..
2,45€
Bez nodokļa: 2,02€
Ēteriskā eļļa "Kanēļa lapu" 10ml (x1)
Dabiskā kanēļa lapu ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Kanēļa eļļa veicina mērķtiecīgu impulsu veidošanos, palīdz viegli pārvarēt neveiksmes, palielina optimismu, pašcieņu un ticību saviem spēkiem. Veidojas harmoniskas attiecības starp sievieti un vīrieti. Kanēlis izceļas ar antibakteriālām, pretsēnīšu, pretmikrobu, savelkošām īpašībām. Tajā ir daudz magnija, dzelzs un kalcija, sķiedru. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Bota..
4,20€
Bez nodokļa: 3,47€
Ēteriskā eļļa "Kanēlis" 10ml (x1)
Dabiskā kanēļa ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Kanēļa eļļa veicina mērķtiecīgu impulsu veidošanos, palīdz viegli pārvarēt neveiksmes, palielina optimismu, pašcieņu un ticību saviem spēkiem. Veidojas harmoniskas attiecības starp sievieti un vīrieti. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
2,70€
Bez nodokļa: 2,23€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Koriandrs" 10ml (x1)
Dabiskā koriandra ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
4,20€
Bez nodokļa: 3,47€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Krustnagliņu lapu" 10ml (x1)
Dabiskā krustnagliņu lapu ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Palīdz pārvarēt un atbrīvoties no histērijas, veicina personības pilnveidošanos. Aizsargā no sveša ļaunuma, skaudības. Palīdz ātri atgūt spēkus pēc traumām, slimībām un operācijām. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
2,70€
Bez nodokļa: 2,23€
Ēteriskā eļļa "Kumelīte" 10ml (x1)
Dabiskā kumelītes ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
9,90€
Bez nodokļa: 8,18€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Laims" 10ml (x1)
Dabiskā laima ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
3,40€
Bez nodokļa: 2,81€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Lavanda" 10ml (x1)
Dabiskā lavandas ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Veicina pašnorobežošanās, meditācijas procesus. Palīdz ātri atjaunot spēkus. Nodrošina pilnīgu relaksāciju. Mazina agresiju un skaudību. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
3,70€
Bez nodokļa: 3,06€
Ēteriskā eļļa "Mandarīns" 10ml (x1)
Dabiskā mandarīna ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Palīdz iegūt dvēseles mieru. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
2,90€
Bez nodokļa: 2,40€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Mandarīns"-M 10ml (x1)
Dabiskā mandarīna ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
2,45€
Bez nodokļa: 2,02€
Ēteriskā eļļa "Mārsils" 10ml (x1)
Dabiskā mārsila ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
2,80€
Bez nodokļa: 2,31€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Melisa" 10ml (x1)
Dabiskā melisas ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Spēcīgs aizsargs pret nelabvēļiem. Palīdz kļūt veiksmīgiem un optimistiskiem. Nostiprina enerģijas regulēšanas mehānismus. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
2,90€
Bez nodokļa: 2,40€
Ēteriskā eļļa "Mirre" 5ml (x1)
Dabiskā mirres ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 5ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
6,15€
Bez nodokļa: 5,08€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Mirte" 5ml (x1)
Dabiskā mirtes ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Veicina pašatjaunošanos un pašizaugsmi. Lieliska eļļa meditācijai. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 5ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
6,15€
Bez nodokļa: 5,08€
Ēteriskā eļļa "Muskatrieksts" 10ml (x1)
Dabiskā muskatrieksta ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Eļļa meditācijai. Atjauno enerģijas veselumu. Palīdz atgūt dvēseles taisnīgumu un pacietību mīlestībā, ģimenes dzīvē un darījumu mērķu sasniegšanā. Pasargā pusaudžus no sliktas ietekmes, attīstot intuīciju un spēju novērtēt. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
5,10€
Bez nodokļa: 4,21€
Ēteriskā eļļa "Muskatrieksts" 5ml (x1)
Dabiskā muskatrieksta ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 5ml. Ražotājs - Botanika, Krievija ..
3,15€
Bez nodokļa: 2,60€
Nav pieejams
Ēteriskā eļļa "Nerolī" 10ml (x1)
Dabiskā nerolī jeb apelsīnu ziedu ēteriskā eļļa stikla pudelītē. Cena par vienu pudelīti.  Tilpums 10ml. Ražotājs - Medikomed, Krievija ..
3,90€
Bez nodokļa: 3,22€