Ķermeņa kopšanai

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
100% īstas Himalaju sāls kristāla "ziepes" (x1)
Himalaju sāls "ziepes" - masāžas akmens ikdienas lietošanai pirtī, dušā, vannā! Galvenie ieguvumi lietojot ekoloģiski tīrās Himalaju sāls kristāla ziepes: Vispārējās asinsrites uzlabošana; Ādas un organisma detoksikācija; Ādas audu nostiprināšana; Atmirušo ādas šūnu mikropīlings; Ādas poru attīrīšana.  Himalaju sāls kristāla „ziepes”- masāžas akmens ar tā sastāvā esošajām 84 minerālvielām un mikr..
4,00€ 2,50€
Bez nodokļa: 2,07€
Dabīgā sizāla mazgāšanās sūklis ar koka rokturīšiem (x1)
Dabīgā sizāla mazgāšanās sūklis ar koka rokturīšiem. Lielisks sūklis ādas asinsrites uzlabošanai. Pirms lietošanas izmērcēt, lai nebūtu ļoti ass. Cena par 1 gab. ..
4,90€
Bez nodokļa: 4,05€
Dabīgās ziepes "Melnās vīnogas" 450g
Dabīgās želejveida ziepes "Melnās vīnogas" ķermeņa un matu kopšanai. Ar vīnogu kauliņu eļļu.  Jau kopš Kleopatras laikiem sievietes ir pratušas izmantot vīnogu unikālās īpašības,lai aizkavētu ādas novecošanos. Dabīgo želejveida ziepju "Melnās vīnogas" sastāvā ir ziepjusaknes ekstrakts un vīnogu kauliņu eļļa, kas ne tikai maigi attīrīs ādu, bet arī piešķirs tai tvirtumu, elastību un uzlabos tās krāsu. Jūsu āda un mati iegūs ves..
7,50€
Bez nodokļa: 6,20€
Dabīgās ziepes "Zelta" 450g
Dabīgās želejveida ziepes "Zelta" ķermeņa un matu kopšanai. Ar ženšeņa ekstraktu, zeltsakni un koloidālo zeltu.  Jau gadu tūkstošiem cilvēki novērtē zelta ietekmi uz ādu un veselību. Senajā Ēģiptē Kleopatra savās skaistuma procedūrās izmantoja zelta pulveri, savukārt Jums ir iespēja izmantot dabīgās želejveida ziepes "Zelta", kas ne tikai maigi attīrīs ādu, uzlabos tās izskatu, bet arī piešķirs tai zeltainu mirdzumu un patīkamu parfīma arom..
7,50€
Bez nodokļa: 6,20€
Nav pieejams
Dabīgs lapu koka lūksnas mazgāšanās sūklis (x1)
Dabīgs lapu koku lūksnas mazgāšanās sūklis. Lielisks sūklis ādas asinsrites uzlabošanai. Pirms lietošanas izmērcēt, lai nebūtu ļoti ass. Cena par 1 gab. ..
2,00€
Bez nodokļa: 1,65€
SSL Certificate