Akmeņi pirtīm MIX Dolerīts+Baltais kvarcs, skaldīts (20kg)

Akmeņi pirtīm MIX Dolerīts+Baltais kvarcs, skaldīts (20kg)
Modelis: KVDMIX
Pieejamība: Nav pieejams
Cena: 33,00€ 25,00€
Bez nodokļa: 20,66€
Daudzums:   Nav pieejams

Долерит - горная порода, состоящая из вулканического стекла, лабоадора, пироксена, оливина и титаномагнетита, который придаёт ему благородный чёрный цвет. Камнерезы долерит ещё называют "Чёрный принц".

Этот уникальный камень по химическому составу схож с базальтом, но имеет другую скорость остывания магмы, поэтому имеет высокую вязкость и теплоёмкость.

Минералы, входящие в состав долерита, обладают мощными лито-терапевтическими свойствами: пироксен - повышает иммунитет и сопротевляемость различным забаливаниям; оливин - нормализует деятельность сердечно-сосудистой системы; обсидиан - помогает при заболеваниях печени, влияет на ускорение процесса обмена веществ и, как следствие, на снижение веса.

 

Kvarcs - viens no galvenajiem zemes garozas minerāliem, galvenais sastāva minerāls vairumā magmatisko un metamorfo iežu. Kvarcs ir izplatīts minerāls, tādēļ liela daļa kvarca minerālu ir arī pusdārgakmeņi vai pat dārgakmeņi. Krāsainajiem un bezkrāsainajiem kvarca minerāliem ir savs nosaukums: ametists, citrīns, kalnu kristāls, dūmakainais kvarcs u.c. Kvarcs ir noturīgs pret mehānisku un ķīmisku iedarbību. Baltais kvarcs ir necaurspīdīgs minerāls. Ielikts ūdenī, tas attīra ūdeni un uzlādē ar pozitīvu enerģiju. Tāds ūdens ir labs ne tikai lietošanai pārtikā, bet arī kosmētiskajās procedūrās.

Uzkarsējot kvarcu un strauji to atdzesējot ar ūdeni, akmens izdala atomu skābekli, un gaiss pērtuvē tiek bagātināts ar ozonu. Ozons bagātina asinis ar skābekli, uzlabo cilvēka vispārējo labsajūtu un stimulē smadzeņu darbību. Mehānisko deformāciju rezultātā, kas tiek veicinātas ar temperatūras svārstībām, kvarca kristali ģenerē  elektromagnētiskos viļņus, kas zinātniski tiek saukts par pjezoelektrisko efektu. Saskaņā ar cilvēka enerģētikas pētījumiem, šīs svārstības mijiedarbojas ar ar elektromagnētisko lauku cilvēka ķermenī, atjaunojot un koriģējot tā enerģētisko sistēmu.

Cena par iepakojumu 20kg.

10kg baltais kvarcs - frakcija vidēja līdz liela

10kg dolerīts - frakcija maza līdz vidēja

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Akmeņi pirtīm MIX Dolerīts+Baltais kvarcs, skaldīts (20kg)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: