PALO SANTO + PINYON PRIEDE - Tribal Soul vīraku kociņi 15g

PALO SANTO + PINYON PRIEDE - Tribal Soul vīraku kociņi 15g
Modelis: TS6834
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2,20€
Bez nodokļa: 1,82€
Daudzums:  

Tribal Soul PALO SANTO + PINYON PRIEDE vīraka kociņi.

Palo Santo, kas no spāņu valodas nozīmē "svētais koks", ir mistisks koks, kas aug Amazones lietus mežos. Šamaņi tūkstošiem gadu ir izmantojuši tās koksni, lapas un eļļu, lai dziedinātu ķermeni un dvēseli, attīrītu telpas, notīrītu negatīvās enerģijas un sagatavotos meditācijai.
Pinyon priedes sveķi ir iecienīti Amerikas pamatiedzīvotāju un Wiccan tradīcijās. Šis sveķis no ASV dienvidrietumos augošajām priedēm tiek sadedzināts, lai dziedinātu, līdzsvarotu un attīrītu savu auru un enerģijas lauku. Palo Santo saldo balzamiko aromātu lieliski papildina svaigs, tīrs priežu aromāts, kas nodrošina nomierinošu un atjaunojošu vidi, kā arī uzlabo gaišredzību un garīgo spēku.

Skaisti iesaiņoti izvelkamā kastītē, vīraka kociņi ietīti brūnā papīra maisiņā, sasieti ar džutas aukliņu un dekorēts ar košu spalviņu.

Iepakojumā: 15g ** Šie kociņi tiek izgatavoti pēc svara, kociņu daudzums vienā paciņā var atšķirties. Vienā paciņā ir aptuveni 10–12 kociņi **

Lietošana: ievietojiet vīraka smaržkociņu turētājā, aizdedzieniet un ļaujiet tam 5-10 sekundes padegt. Kad kociņš sāk kvēlot, nopūtiet liesmu un novietojiet uz ugunsdrošas virsmas. Izbaudiet burvīgu austrumniecisko parfīma vilinošo aromātu. Optimālai lietošanai neturiet caurvējā.

Brīdinājums: Turieties drošā attālumā no degoša vīraka. Izmantojiet vīraku labi ventilējamā telpā. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija vai jutība pret vīraku, jālieto piesardzīgi. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošām virsmām.

Roku darbs, dabīgas izejvielas.

Izcelsmes valsts: Bangalora, Indija.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci PALO SANTO + PINYON PRIEDE - Tribal Soul vīraku kociņi 15g?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: