ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) ēteriskā eļļa - 4ml

ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) ēteriskā eļļa - 4ml
Modelis: FTh001
Pieejamība: Nav pieejams
Cena: 4,50€
Bez nodokļa: 3,72€
Daudzums:   Nav pieejams

100% dabīgu un tīru ēterisko eļļu maisījums ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) tumši brūna stikla pudelītē ar pipeti ērtai lietošanai. Pudelītē iepildīti 4ml. 

Sastāvs: Rozmarīna (Rosemary Officinalis), Eikalipta (Eucalyptus Globulus), Citrona (Citrus Limon), Krustnagliņas (Eugenia Caryphyllata), Kanēļa (Cinnamomum zeylanicum) ēteriskās eļļas.

ČETRU ZAGĻU ēteriskā eļļa ir visvairāk pasaulē pārdotais ēterisko eļļu maisījums. To aromāts atšķiras niansēs, taču pamata sastāvā tiek izmantotas tikai piecas ēteriskās eļļas. Katra no tām atsevišķi ir spēcīga, bet visas kopā rada neaizvietojamu antibakteriālo, pretvīrusu, imunitāti stiprinošu, pretsēnīšu, antiseptisko ēterisko eļļu maisījumu! Ja maisījumu veido no piecām ēteriskajām eļļām, kādēļ tās nosaukums ir "Četri Zagļi"? Maisījuma nosaukums ir veidojies no leģendas par četriem zagļiem tālajā 14.gs Francijā, kas lietoja ēterisko eļļu maisījumus, lai izvairītos no dažādām slimībām (buboņu mēri ieskaitot), dodoties aplaupīt mirušos un kapličas. Likumsargi nespēja rast skaidrojumu tam, kādēļ šiem kaplču aplaupītājiem izdevās izvairīties no nāvējošām slimībām. Kad zagļi tika notverti, apmaiņā pret noslēpuma atklāšanu, viņiem piedāvāja mazāku sodu. Zagļi bija atklājuši, ka vienmēr pirms noziegumiem ierīvējušies ar eļļu maisījumu, kuru paši gatavojuši. Tā radies šī spēcīgā ēterisko eļļu maisījuma nosaukums, taču mēs vēlamies norādīt, ka tā ir leģenda un nekādā gadījumā nevajadzētu paļauties uz leģendā pausto par ēterisko eļļu spējām aizsargāt pret nāvējošām slimībām vai citām infekcijām.

Kā lietot: mūsu piedāvātais Četru Zagļu ēterisko eļļu maisījums ir tīrs un nešķaidīts. Tas pildīts pudelītēs ar pipetīti. Ēterisko eļļu maisījumu nedrīkst lietot tieši uz ādas. Lai lietotu to uz ādas, maisījums ir jāatšķaida kādā bāzes eļļā, to var iepilināt arī vannā ar ūdeni vai difuzoros un aromalampās. Jāņem vērā, ka pieaugušajiem, lietošanai uz ādas, jāizvēlas 2% šķīdums bāzes eļļā (6 pilieni ēterisko eļļu maisījums uz 10ml bāzes eļļas), bet bērniem un veciem cilvēkiem drīkst lietot tikai 1% šķīdumu bāzes eļļā (3 pilieni ēterisko eļļu maisījums uz 10ml bāzes eļļas). Ēterisko eļļu maisījumu var pievienot arī mazgājot veļu un mājas tīrīšanas līdzekļiem.

 

 

Vai Jums ir kāds jautājums par preci ČETRI ZAGĻI (Four Thieves) ēteriskā eļļa - 4ml?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: