Žadeīts slīpēts - mazi akmeņi 20kg

Žadeīts slīpēts - mazi akmeņi 20kg
Žadeīts slīpēts - mazi akmeņi 20kg Žadeīts slīpēts - mazi akmeņi 20kg
Modelis: ZMS
Pieejamība: Pieejams
Cena: 160,00€
Bez nodokļa: 132,23€
Daudzums:  

Iepakojums: plastmasas spainis, kurā ir 20kg akmens. Uz vāka ražotāja drošības hologramma. Katrā spainī ražotāja izsniegta preces pase - garantijas talons - ar pilnu fiziski-ķīmisko akmens raksturojumu (krievu valodā).

Akmens frakcija: 5-8 cm.

Pirms akmens lietošanas, iesakām to nomazgāt ar tīru ūdeni, lai noskalotu putekļus, kas veidojušies akmens apstrādes procesā!

Cena norādīta par iepakojumu ar 20kg žadeīta akmeņu.

Slīpētam žadeītam piemīt daudz estētiskāks skats kā skaldītam akmenim, tādēļ šādu akmeni visbiežāk izmanto saunās. Līdzenās virsmas dēļ šī veida žadeīta pirts akmeņus izmanto arī krāsnīs ar tiešo uzkaršanu, kad dūmi iet cauri akmeņiem.

Neskatoties uz to, ka šis akmens ir apstrādāts un slīpēts, žadeīts nav zaudējis savas ārstnieciskās īpašības. Karstam akmenim nonākot saskarē ar ūdeni, izveidojas tvaiks bagātināts ar metasilīcijskābi. Pērtuvēs, kurās tiek izmantots žadeīts, notiek tādi pozitīvi procesi kā - ādas atjaunināšana, šlaku izvadīšana no organisma, normalizējas urīnizvadsistēmas darbība, nostiprinās nervu un sirds asinsvadu sistēmas darbība, uzlabojas vīriešu potence, kā arī notiek organisma bagātināšana ar dažādiem mikroelementiem, kurus sasilšanas laikā izdala žadeīts.

Vienlaicīgi ar ārstniecisko procesu, žadeīts uzlabo kopējo telpas auru, attīrot to, neizstarojot nekādas kaitīgas vielas. Salīdzinot ar visparastākajiem upes akmeņiem, kas ir bieži sastopami pirtīs, žadeīts satur teju 0% radiāciju.

Uzmanību!

UZMANIETIES NO PAKAĻDARINĀJUMA!

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Žadeīts slīpēts - mazi akmeņi 20kg?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: