Čuguna lodes pirts krāsnīm (6 kg)

Čuguna lodes pirts krāsnīm (6 kg)
Čuguna lodes pirts krāsnīm (6 kg) Čuguna lodes pirts krāsnīm (6 kg)
Modelis: Jadra
Pieejamība: Pieejams
Cena: 28,00€ 21,00€
Bez nodokļa: 17,36€
Daudzums:  

Čuguns pirts krāsnīs tiek izmantots jau no seniem laikiem. Čuguna siltumietilpība ir par 20% augstāka kā akmenim, bet siltumvadītspēja 30 reižu lielāka, tādēļ tiek rekomendēts izmantot čugunu kopā ar akmeņiem pirts krāsnīs. Čuguna lodes izklāj krāsns akmeņu novietnē pašā apakšā, virspusē tam izvieto tikai pirtīm paredzētos akmeņus (piemēram, porfirītu, dunītu, hromītu, žadeītu u.c.). Akmeņu un čuguna ložu proporcija 70% pret 30%. 

Nav ieteicams izmantot tikai čuguna lodes pirts krāsnīs, jo čuguna radītais tvaiks ir ļoti sauss un karsts. Lai iegūtu sabalansētu mitrumu pērtuvē un maigu, atveseļojošu tvaiku, čuguns ir jālieto kopā ar akmeņiem. 

Čuguna lodes neplaisā un nesadrūp pie krasām temperatūras izmaiņām. Tās ļoti ātri uzņem siltumu un tik pat ātri to atdod akmeņiem. Ja ir pieredzēts, ka akmeņu apakšējā kārta ļoti ātri izdeg un sadrūp, iesakām pirts krāsnī pirmajā kārtā izvietot čuguna lodes, kas uzņems lielāko karstuma daļu uz sevi. Tādējādi Jūs būsiet nodrošinājis pirts akmeņiem ilgāku kalpošanas laiku.

Cena par iepakojumu 6 kg (iepakojumā sešas lodes ar aptuveno diametru 6.5cm).

Vidējais kalpošanas laiks pirts krāsnī 10gadi.

Vai Jums ir kāds jautājums par preci Čuguna lodes pirts krāsnīm (6 kg)?


Jūsu vārds, uzvārds:


Jūsu e-pasta adrese:


Jūsu jautājums: